Так починався «Буковель»

   img-fluid group1

У березні 2001 р. між ТзОВ «Скорзонера» та ПП фірма «Горизонт АЛ» було укладено угоду про співробітництво у сфері створення туристично-рекреаційних комплексів цілорічного функціонування, зокрема проектування, будівництво, монтаж та експлуатація гірськолижних канатних доріг.

Ця угода започаткувала роботи із створення майбутнього гірськолижного курорту «Буковель» в с. Поляниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.

Було проведено передпроектні дослідження території, розглянуто можливі варіанти розміщення гірськолижних полів і осей канатних доріг першої черги.

Вже на кінець 2001р. фірмою «Горизонт АЛ» було розроблено проект встановлення, монтаж та здійснено пусконалагоджувальні роботи першої канатної дороги комплексу – витягу виробництва фірми Doppelmayr довжиною 700 м на північному схилі г. Буковель.

В цей самий час було розглянуто можливі варіанти розміщення траси парнокрісельної канатної дороги на північно-західному схилі г.Буковель.

У вересні-жовтні 2002р. Фірмою «Горизонт АЛ» було здійснено монтаж парнокрісельної канатної дороги довжиною 1000 м на північно-західному схилі г.Буковель.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
*Обов'язкове поле. Заповнюючи дану форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних