Спорудження канатного транспорту. Природо- та енергозберігаючі технології

Будівництво, монтаж, пусконалагодження канатного транспорту.

Природо- та енергозберігаючі технології

ПП фірма «Горизонт АЛ» виконує будівельні та монтажні роботи на підставі Дозволу Держпромгірнагляду на виконання робіт підвищеної небезпеки (монтаж, налагодження, ремонт, реконструкція, підіймальних споруд, пасажирських підвісних канатних доріг, вантажних підвісних канатних доріг, витягів буксирних канатних для гірськолижників).

У фірмі працюють висококваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом, які пройшли відповідне навчання і мають дозволи на проведення спеціальних робіт (монтаж металевих конструкцій, зчалка несуче-тягового каната, пуско-налагоджувальні роботи тощо).

Роботи з спорудження канатного транспорту ведуться як з новим обладнанням, так і з обладнанням, придбаним на вторинному ринку.

Обладнання,  придбане на вторинному ринку, якому замовники в Україні в більшості надають сьогодні перевагу, додатково вимагає при повторному спорудженні оригінальнальних і нестандартних технічних та будівельних рішень. Успішна реалізація таких робіт забезпечується високою кваліфікацією та відповідним досвідом фахівців фірми.

Будівництво та монтаж проводяться в найкоротші терміни з застосуванням природо- та енергозберігаючих технологій будівництва в горах, сучасного обладнання з дотриманням вимог екологічної безпеки. Зокрема використовуються спеціалізована вантажна канатна дорога та спеціалізовані механізми і обладнання, в тому числі власної розробки, які дозволяють зберегти цілинне одерніння схилу, зекономити енергетичні ресурси, будівельні матеріали, скоротити терміни будівництва, заощадити матеріальні затрати.

Вперше в Україні у важкодоступних місцях (стрімкі схили, скельні виступи тощо) для кріплення лінійних опор і станцій канатних доріг застосовувались буронабивні палі (економія бетону до 75%) та анкерні кріплення (економія бетону до 95%).

Наші об'єкти канатного транспорту

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ
*Обов'язкове поле. Заповнюючи дану форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних