Фірма

Приватне підприємство фірма «Горизонт АЛ» – старійшина серед Українських фірм на ринку послуг з проектування та спорудження канатного транспорту, створення гірськолижних об’єктів. Досвід провідних фахівців фірми в створенні систем гірськолижного транспорту сягає 1968 року. Засновником та науково-технічним керівником фірми від її народження є кандидат технічних наук Андрій Лавитський. Дослідна, проектна, будівельна та виробнича діяльність підприємства базується на наукових роботах її провідних фахівців.

Роботи з проектування та спорудження канатного транспорту ведуться як з новим обладнанням, так і з обладнанням, придбаним на вторинному ринку.

Обладнання,  придбане на вторинному ринку, якому замовники в Україні в більшості надають сьогодні перевагу, додатково вимагає при повторному спорудженні оригінальнальних і нестандартних технічних рішень. Успішна реалізація таких проектів забезпечується високою кваліфікацією та відповідним досвідом фахівців фірми.

Фірма є співрозробником державних Правил будови і безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг і Правил будови і безпечної експлуатації витягів буксирних канатних для гірськолижників.

«Горизонт АЛ» є колективним членом Підйомно-транспортної академії наук України (ПТАНУ), учасником багатьох вітчизняних та міжнародних виставок. «Горизонт АЛ» є офіційним представником в Україні фірми Multi Skiliftbau GmbH (ФРН), що продукує та постачає малогабаритні буксирні витяги для гірськолижників і тюбінгу, лижні каруселі для дітей.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
*Обов'язкове поле. Заповнюючи дану форму, ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних