ПП фірма «Горизонт АЛ»

Гірськолижні об'єкти

Гірськолижні об'єкти

Cпорудження
канатного транспорту природо- та  енергозберігаючі технології

Понад
50
років досвіду

Понад
100
проектів

Понад
60
споруджених об’єктів

Ми знаємо свою справу! Ми вміємо зробити!

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, КОМПЕТЕНТНІСТЬ, ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ

Приватне підприємство фірма «Горизонт АЛ» – старійшина серед Українських фірм на ринку послуг з створення гірськолижних об’єктів. Досвід провідних фахівців фірми в створенні систем гірськолижного транспорту сягає 1968 року. Засновником та науково-технічним керівником фірми від її народження є кандидат технічних наук Андрій Лавитський. Дослідна, проектна, будівельна та виробнича діяльність підприємства базується на наукових роботах її провідних фахівців.

Фірма є співрозробником державних Правил будови і безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг і Правил будови і безпечної експлуатації витягів буксирних канатних для гірськолижників, затверджених Міністерством з надзвичайних ситуацій України.

«Горизонт АЛ» є колективним членом Підйомно-транспортної академії наук України (ПТАНУ), учасником багатьох вітчизняних та міжнародних виставок. «Горизонт АЛ» є офіційним представником в Україні фірми Multi Skiliftbau GmbH (ФРН), що продукує та постачає малогабаритні буксирні витяги для гірськолижників і тюбінгу, лижні каруселі для дітей.

ПРОЕКТИ. ОБ'ЄКТИ

Партнери

КОНТАКТИ