МИ ЗНАЄМО СВОЮ СПРАВУ !       МИ ВМІЄМО ЗРОБИТИ !

СПОРУДЖЕННЯ КАНАТНИХ ДОРІГ

 

СПОРУДЖЕННЯ КАНАТНИХ ДОРІГ

ПП фірма «Горизонт АЛ» виконує будівельні та монтажні роботи на підставі Державної ліцензії на будівельну діяльність (зведення конструкцій будівель та споруд, мотаж інженерних і транспортних мереж, монтаж технологічного устаткування) і Дозволу Держпромгірнагляду на виконання робіт підвищеної небезпеки (монтаж, налагодження, ремонт, реконструкція, підіймальних споруд, пасажирських підвісних канатних доріг, вантажних підвісних канатних доріг, витягів буксирних канатних для гірськолижників).


У фірмі працюють висококваліфіковані фахівці, що пройшли відповідне навчання і мають дозволи на проведення спеціальних робіт (монтаж металевих конструкцій, зчалка несуче-тягового каната, пуско-налагоджувальні роботи тощо).

ПРИРОДО-  ТА ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА

Будівництво та монтаж проводяться в найкоротші терміни з застосуванням природо- та енергозберігаючих технологій будівництва в горах, сучасного обладнання з дотриманням вимог екологічної безпеки. Зокрема використовуються спеціалізована вантажна канатна дорога та спеціалізовані механізми і обладнання, в тому числі власної розробки, які дозволяють зберегти цілинне одерніння схилу, зекономити енергетичні ресурси, будівельні матеріали, скоротити терміни будівництва, заощадити матеріальні затрати.

Вперше в україні у важкодоступних місцях (стрімкі схили, скельні виступи тощо) для кріплення лінійних опор і станцій канатних доріг застосовувались буронабивні палі(економія бетону до 75%) та анкерні кріплення (економія бетону до 95%).

Професіоналізм, компетентність, досвід, іновації
м. Львів, вул. Наукова, 5-А, к. 329      Тел./Факс: +38 (032) 2976360      e-mail: horizont-al@ukr.net
© ПП Фірма «Горизонт АЛ запрограмовано на CMS TYPO3 HostPro - Кращий хостинг Дизайн: © Норма, 2009