ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, КОМПЕТЕНТНІСТЬ, ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ

Приватне підприємство фірма «Горизонт АЛ» – старійшина серед Українських фірм на ринку послуг з створення гірськолижних об’єктів.
Досвід провідних фахівців фірми в створенні систем гірськолижного транспорту сягає 1968 року.
Як фірма, підприємство було засноване у 1988 р. у формі науково-технічного кооперативу «Горизонт», а в 1994 р. реорганізоване у приватне підприємство «Горизонт АЛ».
Засновником та науково-технічним керівником фірми від її народження є кандидат технічних наук Андрій Лавитський.
Дослідна, проектна, будівельна та виробнича діяльність підприємства базується на наукових роботах її провідних фахівців.
Фірма є співрозробником державних Правил влаштування і безпечної експлуатації витягів буксирних канатних для  гірськолижників, затверджених Міністерством з надзвичайних ситуацій України.
«Горизонт АЛ»   є колективним членом Підйомно-транспортної академії наук України (ПТАНУ), учасником багатьох вітчизняних та міжнародних виставок.
Експерти та клієнти характеризують нас як найбільш професіональну Українську фірму, що працює на  ринку послуг з створення гірськолижних об’єктів.   
На сьогоднішній день фірмою розроблено біля 90 проектів та споруджено понад 60 об’єктів. Особливий досвід проектування та спорудження об’єктів набутий в Карпатах. Фірма тісно співпрацює з районними та обласними адміністраціями регіону.

«Горизонт АЛ» є офіційним представником в Україні фірми Multi Skiliftbau GmbH (Німеччина), що продукує та постачає малогабаритні буксирні витяги для гірськолижників і тюбінгу, лижні каруселі для дітей.
Компетентність, професіоналізм, багаторічний досвід, науковий доробок працівників фірми, а також тісна співпраця з фахівцями та науковцями наших партнерів сприяють прийняттю коплексних, оптимальних і ефективних технічних рішень в широкому спектрі послуг, які сьогодні надає «Горизонт АЛ»

МИ ЗНАЄМО СВОЮ СПРАВУ! МИ ВМІЄМО ЗРОБИТИ!
м. Львів, вул. Наукова, 5-А, к. 329      Тел./Факс: +38 (032) 2976360      e-mail: horizont-al@ukr.net
© ПП Фірма «Горизонт АЛ запрограмовано на CMS TYPO3 HostPro - Кращий хостинг Дизайн: © Норма, 2009